21 kwietnia 2022 roku | 

10 lat doświadczeń 3S we współpracy z Autoryzowanymi Partnerami

Dołącz do Autoryzowanych Partnerów 3S

Od 10 lat Grupa 3S prowadzi Program Partnerski w ramach którego nawiązywana jest współpraca z firmami zewnętrznymi – Autoryzowanymi Partnerami 3S. Zwykle są to niewielkie firmy integratorskie lub resellerzy usług ICT oraz usług telekomunikacyjnych.

Tę sieć partnerską stale rozbudowujemy wraz z wchodzeniem do kolejnych miast i uruchamianiem kolejnych usług. Plan rozwoju sieci zakłada, że do końca 2022 r. węzły usługowe 3S będą dostępne w 185 miastach w Polsce. Docelowo 3S chce być obecny w 200-250 miastach.

W ramach współpracy firmy partnerskie 3S otrzymują szkolenia produktowe, wsparcie marketingowe, techniczne i biznesowe. Grupa 3S zapewnia także niezbędną asystę merytoryczną oraz pomoc w prezentacjach i negocjacjach handlowych z Klientami. Do dyspozycji Autoryzowanych Partnerów oddajemy zasoby Grupy 3S:

  • własną sieć światłowodową o długości 5000 km, a także możliwość współpracy z innymi operatorami dzięki wykorzystaniu usług 3S Broker Sieci
  • klaster 7 centrów danych zlokalizowanych w Katowicach, Bytomiu, Krakowie, Warszawie i Gdańsku
  • usługi chmury obliczeniowej, tele i wideokonferencje, projekty sieciowe i usługi bezpieczeństwa IT.

Gwarantujemy wsparcie techniczne i sprzedażowe w każdym projekcie, wykwalifikowaną kadrę inżynierów oraz bardzo dobre warunki współpracy.

Chcesz rozwijać swój biznes korzystając z zasobów i wsparcia Grupy 3S? Dowiedz się więcej o współpracy partnerskiej

Dodatkowo, z okazji 10-lecia kanału partnerskiego uruchomiliśmy projekt: Extra Kasa
Dowiedz się więcej

udostępnij

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu ulepszenia działania seriwsu