10 października 2022 roku | 

3S Data Center i UPC Biznes z usługami telco i cloud na konferencji Hotel Trends Poland & CEE 2022

Usługi telekomunikacyjne i chmurowe dla hoteli

3S Data Center i UPC Biznes przygotowały pakiet usług telekomunikacyjnych i chmurowych skierowany do obiektów hotelarskich. Pierwsza ogólnodostępna prezentacja pakietu o nazwie „Rozwiązania dla hoteli” odbyła się podczas konferencji Hotel Trends Poland & CEE 2022, która odbyła się 10 października br. w Warszawie.

Więcej informacji na temat usług znaleźć można na serwisie rozwiazaniadlahoteli.pl , gdzie znajdują się również treści opisujące ich praktyczne wykorzystanie. Zainteresowani znajdą tam wskazówki jak zaprojektować usługi telco i IT, tak by miały one wpływ na optymalizację kosztów działalności nowego lub istniejącego obiektu. Poruszony został również temat „workation„, czyli trendu polegającego na wykorzystaniu obiektów hotelarskich jako całotygodniowego miejsca do pracy i wypoczynku dla zespołów firmowych jak i pojedyńcznych pracowników.

Celem serwisu jest edukacja i promocja wykorzystywania nowoczesnych usług telekomunikacyjnych i chmurowych w procesach cyfryzacji branży hotelarskiej oraz zwiększania wartości dodanej dostarczanej przez obiekty hotelarskie.

udostępnij

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu ulepszenia działania seriwsu