22 marca 2021 roku | 

3S Data Center z najlepszym partnerem VCSP roku 2020

Veeam Sofware ogłosiła zwycięzców konkursu 2020 Veeam Partner Awards.

Firma Veeam Sofware ogłosiła zwycięzców konkursu 2020 Veeam Partner Awards. W ten sposób, jak co roku, technologiczny gigant wyróżnia firmy z którymi współpracuje w ramach Veeam ProPartner Network.

 

Najlepszym Partnerem w kategorii Veeam Cloud Service Provider (VCSP), podobnie jak w 2019 roku, została spółka 3S Data Center.

 

Partnerami VCSP są firmy, które aktywnie sprzedają usługi oparte o Veeam oraz posiadają inżynierów o odpowiednich kompetencjach zw. z tą technologią. Zespoły techniczne, dzięki odpowiednim kompetencjom wykorzystują oprogramowanie tego producenta w swojej usłudze 3S Backup. 

 

Klienci doceniają przede wszystkim wysokie kompetencje inżynierskie,  praktyczne doświadczenie oraz partnerski styl współpracy. 

 

3S Backup to rozwiązanie oparte o różne produkty firmy Veeam Software® umożliwiające zabezpieczanie danych Klienta w postaci maszyn wirtualnych, serwerów fizycznych oraz stacji roboczych, zarówno lokalnie w środowisku Klienta jak i w zapewnieniu protekcji w chmurze. 3S Cloud Disaster Recovery to kolejna usługa oparta o rozwiązanie Veeam, która umożliwia Klientom realizację replikacji ich maszyn wirtualnych z siedziby Klienta lub pomiędzy zone’ami lub regionami chmury Cloud2B by zapewnić ośrodek Disaster Recovery Center na wypadek większej awarii swojego środowiska. 

udostępnij

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu ulepszenia działania seriwsu