1 grudnia 2022 roku | 

3S łączy się z Play. Powstaje kompleksowa oferta usług dla biznesu

3S łączy się z Play

Grupa Play staje się jeszcze silniejszym partnerem biznesowym dla średnich i dużych firm w Polsce, łącząc ekspercką wiedzę i rozwiązania 3S na rynku B2B z nowoczesną infrastrukturą telekomunikacyjną i usługami Play oraz UPC.

Połączenie z 3S pozwoli Grupie Play na stworzenie jeszcze mocniejszego zespołu ekspertów wraz z kompleksową ofertą rozwiązań telekomunikacyjnych, Data Center i ICT, dla biznesu. Formalna integracja spółek zakończyła się 30 listopada 2022 roku, będąc kolejnym milowym krokiem po nabyciu 3S przez P4 jeszcze w 2019 roku.

„Połączenie unikatowych kompetencji i nowoczesnych rozwiązań 3S z Play oraz UPC Biznes otwiera nowy rozdział na rynku usług dla biznesu. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom średnich i dużych firm, zapewniając im kompleksowe rozwiązania chmurowe, narzędzia cyfrowe i dostęp do Internetu. Stajemy się partnerem, dzięki któremu polskie firmy mogą przyśpieszyć swój rozwój i jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby swoich klientów” – mówi Jarosław Helman, Dyrektor Pionu B2B, Członek Komitetu Wykonawczego Grupy Play.

Umowy z klientami 3S będą kontynuowane na dotychczasowych zasadach. Jednocześnie, zachęcamy do korzystania z nowych ofert przygotowywanych przez Grupę Play. Fuzja nie oznacza likwidacji marki 3S, ani nie wpływa na działalność innych spółek z Grupy 3S.

udostępnij

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu ulepszenia działania seriwsu