23 września 2020 roku | 

3S otwiera się na Integratorów IT

3S otwiera się na Integratorów IT

Uruchamiamy program współpracy z Integratorami IT. Poszukujemy firm, z którymi, w modelu partnerskim, będziemy wdrażać kompleksowe rozwiązania dla Klientów końcowych. Wnosimy do projektów własną infrastrukturę (sieć światłowodowa i klaster centrów danych), kompetencje inżynierów i autorskie rozwiązania ICT. Oferujemy bardzo korzystne warunki podziału marży we wspólnych projektach, a nawet podział 50/50 przy pierwszym wspólnym wdrożeniu.

Od lat współpracujemy projektowo z Integratorami IT. Najczęściej dostarczamy usługi podkładowe i inne komponenty, które wchodzą w skład rozwiązania oferowanego przez Integratora Klientowi końcowemu. Udane wdrożenia, poszerzenie portfela produktów i rozwój geograficzny zmotywowały nas do przygotowania powtarzalnego modelu współpracy, możliwego do zastosowania w relacjach z firmami IT w całej Polsce.

Na podstawie naszych dotychczasowych doświadczeń, przygotowaliśmy prosty, atrakcyjny dla Integratorów i jednocześnie elastyczny model współpracy. Uzupełniamy ofertę Integratorów o elementy infrastruktury, chmury obliczeniowej, rozwiązania telekomunikacyjne czy usługi bezpieczeństwa. Koncentrujemy się na projektach wspierających cyfrową transformację biznesu i pracę zdalną. Do tego proponujemy współpracę w wygodnym modelu abonamentowym, co sprawdza się zwłaszcza w niepewnych czasach.

Integrator przy realizacji wspólnego projektu sam decyduje, czy 3S wystąpi w roli konsorcjanta, drugiego wykonawcy, czy też jako podwykonawca. To firma IT wybiera także model rozliczenia prowizji za projekt (jednorazowy lub abonamentowy). Każdy nowy Partner Integratorski może liczyć na indywidualną opiekę dedykowanego doradcy i wsparcie na etapie presales.

Oddajemy do dyspozycji Integratora potencjał swojej infrastruktury (4250 km sieci światłowodowej, 4800 m2 powierzchni w 6 rozproszonych geograficznie data center) oraz kompetencje swoich służb handlowych i technicznego wsparcia sprzedaży. Dodatkowo, dzięki współpracy z 3S, firmy IT mogą poszerzyć portfolio swoich usług m.in. o rozwiązania chmury obliczeniowej dla biznesu (Cloud2B), bezpieczeństwa IT (Security), telefonię IP,  tele- i wideokonferencje (TeleCloud) oraz usługi sieciowe (TelcoNet).

Więcej na: Strefa Integratora

Zapraszamy do współpracy!

udostępnij

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu ulepszenia działania seriwsu