5 stycznia 2022 roku | 

3S po godzinach, czyli nie tylko pracą żyjemy w Grupie 3S

3mamy formę!

Początek nowego roku to zawsze czas na nowe plany, czas na stawianie sobie kolejnych wyzwań, ale także moment na podsumowanie tego, co za nami.

A za nami – zarówno w biznesie, jak i w obszarze aktywności sportowych wśród naszych pracowników – wiele się działo 😊

W minionym roku rozpoczęliśmy wspieranie Fundacji Żeglarskiej „Dar Śląska”, której załoga nie tylko pływała pod 3S-owymi żaglami, ale także zabierała nas na wspólne rejsy po Jeziorze Paprocańskim.

I choć wspieranie fundacji sprawiło, że zaangażowaliśmy się w popularyzację tego pięknego sportu, nie zapomnieliśmy o wspieraniu naszych pracowników.

 

 

Marcin Lange Grupa 3S Bike Team

Zarządzający zespołem sprzedaży usług data center w Warszawie Marcin Lange, nie tylko spełnia się świetnie w pracy zawodowej, ale także wraz z drużyną kolarską 3S Bike Team realizuje swoje pasje sportowe. Marcin, wspólnie ze swoim team’em wystartował w barwach 3S w 169. zawodach zdobywając 36 razy 1. miejsce, a łącznie na podium pojawił się aż 87 razy. Gratulujemy Marcinowi i życzymy dalszych sukcesów!

 

 

A może powinnyśmy powiedzieć: Gratulujemy Marcinom, ponieważ kolejny z naszych utytułowanych 3S’owych sportowców to także Marcin.

Marcin Michalewicz Grupa 3S Enea Ironman Gdynia

 

Marcin Michalewicz – bo o nim mowa – jako zastępca dyrektora działu usług IT ds. monitoringu administracji systemami, zawodowo odpowiada za wiele systemów funkcjonujących w Grupie 3S, a prywatnie fascynuje się triathlonem. Z szeregu niesamowitych osiągnięć Marcina w tej dziedzinie, ogromną dumą napawa go ukończenie Enea Ironman Gdynia na pełnym dystansie z bardzo dobrym czasem, co daje mu przepustkę do startu w Mistrzostwach Świata IRONMAN na Hawajach w październiku 2022r.

Będziemy mocno trzymać kciuki za październikowy start, a także za wszystkie inne zawody, które w tym roku przed Marcinem.

 

 

 

Business Run 2020 Grupa 3S

 

W naszej Grupie lubimy także wspólne biegowe treningi, zwłaszcza szykując się do rywalizacji drużynowej😊 I tak przygotowując się do ogólnopolskiego biegu pn. Business Run, w którym w barwach 3S starowało aż 5 drużyn, nasi biegacze szlifowali formę pod okiem profesjonalnej trenerki.

 

 

 

Nowy rok, nowe pomysły, nowe zadania…

A co nas czeka w tym roku?  Śledźcie nas na FB i LI

3mamy formę!

udostępnij

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu ulepszenia działania seriwsu