5 stycznia 2021 roku | 

3S S.A. i 3S Data Center S.A. ponownie wyróżnione w rankingu Gazele Biznesu.

Spółki Grupy 3S: 3S S.A. oraz 3S Data Center S.A., zostały wyróżnione w rankingu – Gazele Biznesu 2020.

W rankingu pojawiamy się po raz dziesiąty, co stanowi potwierdzenie ciągłego umacniania się rynkowej pozycji Grupy 3S.

Gazele trafiły do firm, które działają nieprzerwanie od co najmniej 2017 r. i miały w tym okresie przychody na poziomie 3-200 mln zł, w ostatnich 3 latach odnotowały wzrost, nie miały straty i zgodziły się na udostępnienie wyników finansowych umożliwiając ocenę kondycji. W tegorocznej edycji rankingu sklasyfikowane zostały 4733 firmy z całej Polski. W badanym okresie przychody 3S S.A. wzrosły o 118,58%, a przychody 3S Data Center S.A. o 156,46%.

Gazele Biznesu to najstarszy, najbardziej wiarygodny i najpopularniejszy ranking małych i średnich firm w Polsce. „Puls Biznesu” organizuje go nieprzerwanie od 2000 r., realizując misję wspierania przedsiębiorczości. Obecność w rankingu oznacza, że firma należy do elity małych i średnich firm, nie tylko dynamicznie się rozwija, ale także jest transparentna.

Gazele biznesu 2020 logotyp

Dla naszej Grupy to nie jedyne wyróżnienie przyznane w 2020 roku. 3S Data Center S.A. zostało wybrane najlepszym dostawcą chmury i data center w plebiscycie BIT2020 organizowanym przez BrandsIT. Dołączyliśmy również do grona laureatów nagrody Orły Wprost.

Dziękujemy naszym Klientom za zaufanie, bez którego tak dynamiczny rozwój nie byłby możliwy. Stały wzrost przychodów to efekt tego, że ciągle rozwijamy portfolio i wdrażamy u Klientów coraz więcej rozwiązań Cloud2b, TeleCloud, TelcoNet oraz Security.

 

udostępnij

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu ulepszenia działania seriwsu