10 listopada 2020 roku | 

3S uruchamia rozwiązania dla Chillispaces

3S uruchamia rozwiązania dla Chillispaces

Wdrażamy nowe rozwiązania TelcoNet i TeleCloud dla marki Chillispaces, operatora elastycznych powierzchni biurowych. Współpraca obejmuje m.in. dostęp do szybkiej i redundantnej sieci dla najemców, a także cykliczne testy bezpieczeństwa przed atakami hakerskimi oraz usługi VoIP. 3S zapewni m.in. kompleksowe wsparcie techniczne w nowych, planowanych lokalizacjach Chillispaces.com, m.in. w Łodzi i Rzeszowie.

Dzięki rozwiązaniom 3S najemca przestrzeni w biurze może zarezerwować dla siebie określone pasmo, w pełni odseparowane i bezpieczne od infrastruktury innych klientów. Współpraca obu podmiotów pozwala także najemcom unikać podpisywania długich kontraktów z dostawcą usług sieciowych – są one bowiem gwarantowane w ramach umowy najmu, znacznie bardziej elastycznej niż w „klasycznych” biurach.

biuro_Fabryczna chillispaces small

Pewna, szybka i bezpieczna sieć w przypadku Chillispaces jest krytyczna dla działania biznesu i wizerunku firmy. Awarie czy spowolnienie wciąż są na rynku biurowym często spotykanymi problemami. Przygotowaliśmy więc rozwiązanie, które nie tylko daje pewność, ale także ma szansę być przewagą konkurencyjną Chillispaces na rynku wynajmu powierzchni biurowych. Dlatego w lokalizacjach Chillispaces.com odpowiadamy m.in. za gwarancję redundancji w obszarze fizycznych tras do budynku, łącza światłowodowego i klas adresowych IP. Gwarantujemy także utrzymanie prędkości przesyłu danych na poziomie 1000 Mbps. Infrastruktura 3S jest  przygotowana i skalowalna nawet do 10G. Dwa razy w roku przeprowadzamy także testy wrażliwości sieci, by zminimalizować potencjalne ataki hakerskie.

Rozwiązania związane z dostępem do Internetu uzupełnią usługi telefonii VOIP, które umożliwią Chillispaces nowoczesną i profesjonalną obsługę najemców.

udostępnij

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu ulepszenia działania seriwsu