Zarząd

Monika Roś-Gruszczyk

Monika Roś-Gruszczyk

prezes zarządu, dyrektor zarządzająca

Monika Roś-Gruszczyk

Odpowiada za kreowanie polityki i działań operacyjnych spółki, relacje z Klientami oraz rozwój zespołów sprzedaży.
Absolwentka wydziału prawa i administracji UŚ, od kilkunastu lat w branży teleinformatycznej. Przez pierwsze lata budowała i rozwijała struktury sprzedaży pośredniej i bezpośredniej w GTS (dziś T-Mobile). Od 2012 roku w Grupie 3S, gdzie początkowo wspierała dział sprzedaży usług dla operatorów a następnie, w 2013 r objęła stanowisko dyrektora handlowego w 3S Data Center S.A. Od 2017 roku w zarządzie spółki.
Wolne chwile poświęca na pielęgnację roślin ogrodowych i podróżowanie. Wielbicielka dobrej literatury oraz targów staroci.

Grzegorz Paszka

Grzegorz Paszka

członek zarządu, dyrektor ds. technicznych

Grzegorz Paszka

Nadzoruje uruchamianie i prawidłowe działanie usług telekomunikacyjnych oraz rozbudowę i eksploatację infrastruktury sieciowej Grupy 3S.
Absolwent Politechniki Śląskiej, kierunek Informatyka. Posiada 20 letnie doświadczenie w branży telekomunikacyjnej. Swoją karierę rozpoczynał w ZZK PIK, potem Pik Net Sieci Rozległe, a następnie w TDC Internet. Od roku 2004 związany z 3S. Kreator i wdrożeniowiec kolejnych ulepszeń sieci 3S. Ceniony w branży ekspert o szerokim doświadczeniu technicznym.
Na co dzień woli świat rzeczywisty, a wolne chwile najchętniej spędza ze swoją rodziną. Miłośnik modelarstwa kolejowego, majsterkowicz i koszykarz.

Tomasz Doligalski

Tomasz Doligalski

członek zarządu, dyrektor ds. usług it

Tomasz Doligalski

Zarządza pionem usług IT. Odpowiada za kreowanie i utrzymanie rozwiązań opartych o klaster centrów danych Grupy 3S.
Absolwent Wydziału Automatyki Elektroniki i Informatyki Politechniki Śląskiej. Od prawie 20 lat związany z branżą teleinformatyczną. Pracował m.in. dla Domu Maklerskiego Banku Śląskiego (ING Securities) oraz Hyperion S.A.
Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w pracy na stanowiskach menadżerskich. W spółce Expro sp. z o.o. przez dwa lata pełnił funkcję Wiceprezesa Zarządu

Rok 2011 przyniósł istotny zwrot w karierze zawodowej i ukierunkowanie z branży telekomunikacyjnej na technologie informatyczne. Od 2013 związany z 3S Data Center, gdzie jako Dyrektor Działu Usług IT był odpowiedzialny za rozwój najbardziej dynamicznie rosnącego obszaru działalności spółki.

Wolne chwile wykorzystuje aby realizować swoje pasje, takie jak wspinaczka, żeglarstwo, narty oraz rower.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu ulepszenia działania seriwsu