6 maja 2021 roku | 

Agata Antczak-Kapuścińska Regionalnym Managerem Sprzedaży Grupy 3S w Gdańsku

Grupa 3S zyskała nowego szefa sprzedaży Regionu Północ

Agata Antczak–Kapuścińska, od wielu lat związana z rynkiem telekomunikacyjnym, objęła stanowisko szefa sprzedaży Regionu Północ Grupy 3S. Wcześniej pełniła kierownicze stanowisko w UPC Polska.

Agata Antczak-Kapuścińska to menedżer z wieloletnim doświadczeniem w obszarze sprzedaży. W Grupie 3S pokieruje regionalnym biurem firmy w Gdańsku, gdzie będzie odpowiadała przede wszystkim za pozyskiwanie nowych klientów w regionie oraz organizowanie struktur handlowych. Karierę zawodową rozpoczęła w 2000 roku w Polskiej Telefonii Cyfrowej jako Kierownik ds. Klientów Biznesowych. Następnie, po rebrandingu Ery odpowiadała za sprzedaż i opiekę nad kontrahentami B2B w T-Mobile Polska. Przez ostatnie 4 lata pełniła obowiązki Kierownika ds. Klientów Kluczowych w UPC Polska a w maju 2021 roku objęła obowiązki Regionalnego Menedżera Sprzedaży Grupy 3S.

– Od 2020 roku inwestujemy we własną infrastrukturę światłowodową w Trójmieście – mówi Monika Roś-Gruszczyk, członkini zarządu i dyrektor handlowa w Grupie 3S – zbudowaliśmy tu już ponad 100 kilometrów sieci światłowodowej i zaczęliśmy pozyskiwać Klientów na nasze usługi. To dobry czas na organizowanie trwałych struktur sprzedaży i opieki nad Klientami. Dotąd zarządzaliśmy gdańską placówką na odległość. Cieszę się, że udało nam się nawiązać współpracę z Agatą. Jestem przekonana, że ze swoim doświadczeniem i kompetencjami pomoże nam szybko rozwinąć biznes na Pomorzu – dodaje.

udostępnij

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu ulepszenia działania seriwsu