Dlaczego warto zostać Autoryzowanym Partnerem Grupy 3S?

DSP Dział Sprzedaży Pośredniej w Grupa 3S

Jako Autoryzowany Partner Grupy 3S zyskasz stabilność, rozwój, wsparcie i współpracę

Grupa 3S od ponad 10 lat rozwija kanał partnerski – formułę współpracy z firmami zewnętrznymi, która umożliwia korzystanie z infrastruktury sieciowej 3S rozbudowywanej w całej Polsce, klastra 7 ośrodków 3S Data Center i kompetencji technicznych zespołów specjalistów.

Dowiedz się na co możesz liczyć jako Autoryzowany Partner oraz jak wygląda procedura przystąpienia do kanału partnerskiego Grupy 3S.

Anna Serda Grupa 3S

Stabilność warunków współpracy, to coś co wyróżnia nas w podejściu do współpracy z firmami zewnętrznymi” – mówi Anna Serda, Dyrektor Działu Sprzedaży Pośredniej Grupy 3S –stawiamy na zrównoważony i długoterminowy rozwój naszych Partnerów. Dalecy jesteśmy od narzucania „wyśrubowanych” planów sprzedażowych i pogoni za wynikami kwartalnymi, bo ważniejsze jest dla nas dopasowanie terminu i jakości naszych usług do rzeczywistych potrzeb Klientów – dodaje.

Rozwiązania white

Zespół Działu Sprzedaży Pośredniej odpowiada za nawiązywanie i rozwój współpracy z Autoryzowanymi Partnerami. Inwestujemy w poszerzanie wiedzy naszych Partnerów – organizujemy bezpłatne szkolenia i warsztaty produktowe. Dla Partnerów, którzy chcą sprzedawać zaawansowane rozwiązania ICT udostępniamy bazę wiedzy produktowej i ułatwiamy im dostęp do zespołów technicznych Grupy 3S. Nasi Partnerzy mają pełny dostęp do szeregu usług zgrupowanych w 4 rodzajach rozwiązań:

  • Cloud2B – infrastruktura i chmura dla biznesu. Zestaw komponentów umożliwiający zbudowanie własnego środowiska IT w oparciu o rozwiązania chmury obliczeniowej.
  • TeleCloud – rozwiązania głosowe i wideokonferencyjne. Platforma usług komunikacyjnych skoncentrowanych wokół telefonii IP, contact center i usług Unified Communications.
  • TelcoNet – bezpieczny Internet i projekty sieciowe. Rozwiązania oferujące bezpieczny dostęp do Internetu, światłowodową transmisję danych oraz projektowanie i zarządzanie korporacyjnymi sieciami WAN.
  • Security – Security Operations Center w modelu usługowym. Rozwiązania do zabezpieczania, monitorowania oraz reagowania na incydenty bezpieczeństwa.

W ramach współpracy partnerskiej można testować wybrane usługi i samodzielnie doświadczyć procesu ich projektowania, uruchamiania i zarządzania” – tłumaczy Kamil Woźniak, Starszy Kierownik ds. Sprzedaży Pośredniej – Warto podkreślić, że z okazji 10-lecia kanału partnerskiego uruchomiliśmy program „Extra kasa na jubileusz”, który jest skierowany do obecnych jak i nowych partnerów Grupy 3S – dodaje.

B2B partnerstwo

Wśród Autoryzowanych Partnerów Grupy 3S znajdziemy integratorów systemów IT czy telefonii stacjonarnej, firmy konsultingowe, deweloperów, ale również „wolnych strzelców”, którzy potrafią sprzedawać własne zestawy usług ICT oparte o zasoby Grupy 3S. Grupa naszych Autoryzowanych Partnerów rośnie wraz z rozwojem sieci 3S i obiektów 3S Data Center. Jeszcze kilka lat temu koncentrowaliśmy się głównie na południu kraju, dzisiaj nie ma dla nas ograniczeń geograficznych, rozbudowujemy naszą sieć w kolejnych miastach Polski.

3 trzy

Proces dołączenia do kanału partnerskiego Grupy 3S składa się z 3 kroków:

  1. Podpisanie Non-Disclosure Agreement (NDA), czyli umowy o zachowaniu poufności.
  2. Zapoznanie się z warunkami współpracy i podpisanie Umowy Agencyjnej oraz udzielenie dostępu do Portalu Partnera Grupy 3S oraz mapy zasięgu sieci 3S.
  3. Udział w bezpłatnym szkoleniu autoryzacyjnym umożliwiającym zapoznanie się z podstawowymi usługami Grupy 3S oraz procedurami współpracy.
Michał white

Autoryzowany Partner może również skorzystać ze wsparcia marketingowego Grupy 3S w zakresie drukowanych materiałów promocyjnych (wizytówki, folder z opisem rozwiązań, dokumentacja techniczna) oraz aktywności on-line.

Skontaktuj się z DSP

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu ulepszenia działania seriwsu