Masz usługę od 3S? Sprawdź 4 inspiracje do rozwoju współpracy

komputer kierunki option choice

Metoda małych kroków. Tak można opisać rozwój relacji Klient – 3S. Współpraca z nami niejednokrotnie zaczyna się od pojedynczej usługi, a potem ewoluuje w kompleksowe rozwiązanie w obszarze telekomunikacji, infrastruktury IT, czy bezpieczeństwa. Sprawdź 4 inspiracje do rozwoju współpracy z 3S przygotowane na podstawie naszych doświadczeń z Klientami.

replikacja chrona danych komputer monitor security

Jeśli korzystasz ze standardowego, symetrycznego dostępu do Internetu w technologii światłowodowej możesz w prosty sposób podnieść poziom bezpieczeństwa na styku z Internetem, np. poprzez:

 • Firewall chroniący sieć lokalną przed atakami z zewnątrz
 • Antyspam mechanizm blokujący niepożądane przesyłki w poczcie elektronicznej
 • Filtr niepożądanych treści umożliwiający blokowanie dostępu do potencjalnie niebezpiecznych stron www
 • Ochronę antywirusową ograniczającą ryzyko zainfekowania podczas przeglądania stron www lub w przypadku otrzymania e-maila ze szkodliwym załącznikiem.

W ramach usługi, na styku sieci wewnętrznej z Internetem instalowane jest urządzenie z funkcjonalnością UTM [Unified Threat Management].

Dowiedz się więcej o Bezpiecznym Internecie i rozwiązaniu TelcoNet

Szafy w 3S Data Center

Jeśli posiadasz własną, fizyczną infrastrukturę, z pewnością borykasz się z kilkoma wyzwaniami. Trzeba ją monitorować, aktualizować, a po odpowiednim okresie czasu – po prostu wymienić na nową.

Może to czas aby zastanowić się nad migracją zasobów do profesjonalnego data center? Z nami, najlepiej zrobić to w modelu:

 •  IaaS/PaaS – dzierżawionej infrastruktury z systemem operacyjnym lub bez. Z nami stworzysz szyte na Twoja miarę środowisko – od pojedynczego serwera, przez sklastrowaną infrastrukturę pracującą na współdzielonej macierzy klasy enterprise pod rozszyte geograficznie środowiska disaster recovery. Wszystko wspierane technologiami m.in. Veaam, Vmware, Microsoft.
 •  VDC (Virtual Data Center) – tutaj, w modelu self-service możesz samemu kreować swoje środowisko wirtualne i optymalizować potrzebne zasoby. Dostajesz tu m.in.: środowisko wirtualne HA z SLA=99,95 oraz hypervisora VMware opartego o vCloud Director. Otrzymujesz też możliwość uruchamiania zasobów w różnych ośrodkach data center tzw. zonach, i backup na enterprise’owej macierzy. Tutaj samemu kreujesz maszyny wirtualne w zależności od potrzeb oraz dobierasz zasoby (CPU, RAM, storage, sieć).

Przeczytaj o Cloud2B – infrastruktura i chmura dla biznesu

Demo Room telefony

Prostą telefonię IP łatwo przekształcić w skuteczne rozwiązanie, które pomoże kiedy w firmie jest rotacyjna obsada, trzeba ustawić przekierowania, nagrywać rozmowy, czy też stworzyć profesjonalny IVR. To wszystko możesz zrobić dzięki rozwiązaniu TeleCloud, które umożliwi Ci także m.in.:

 • organizację tele i wideokonferencji
 • kolejkowanie rozmów przychodzących
 • podgląd listy i kosztów połączeń poprzez Panel Klienta
 • obsługę faksów poprzez serwis 3S FaxSystem i proste przekierowania 3S Fax to Mail.
 • centralne zarządzanie firmowymi numerami telefonów

Zobacz jak wykorzystać TeleCloud w swojej firmie

Security Operations Services bezpieczeństwo

Jeśli chcesz podnieść poziom bezpieczeństwa swojego IT biznesu, warto rozważyć:

 • skan podatności, który da Ci prosty raport zawierający najbardziej wrażliwe na incydenty miejsca Twojej sieci wraz z rekomendacjami co można poprawić i w jaki sposób
 • audyt bezpieczeństwa, podczas którego sprawdzimy pulę adresów IP, urządzenia i aplikacje, polityki bezpieczeństwa a nawet metody wykonywania kopii zapasowych
 • SOC jako usługa – zaanagażowanie zespołu specjalistów ds. bezpieczeństwa IT, którzy, z wykorzystaniem odpowiednich narzędzi, monitorują i analizują aktywność w sieciach, serwerach, punktach końcowych, bazach danych, aplikacjach, witrynach internetowych i innych systemach, wyszukując anomalii, które mogłyby wskazywać na incydenty lub próby naruszenia bezpieczeństwa

Dowiedz się więcej o rozwiązaniu 3S Security

Skontaktuj się z nami

  Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu ulepszenia działania seriwsu