Rozwiązania ICT dla biznesu od 3S w Krakowie

błyski światłowodów
Podłącz swoją firmę do Internetu przez stabilne i bezpieczne łącze światłowodowe. Dzięki usługom chmurowym zapewnij swoim pracownikom dostęp do oprogramowania i danych niezależnie od lokalizacji w jakiej pracują. Wykorzystaj nowoczesne rozwiązania telekomunikacyjne pozwalające na prowadzenie tele i wideo konferencji, zarządzaj ruchem telefonicznym i optymalizuj koszty połączeń. Skorzystaj z usług Security Operations Center i sprawdź poziom zabezpieczenia swoich zasobów IT.

Zapewnienie dostępu do stabilnego, symetrycznego, bezpiecznego Internetu dla biznesu.

Dzięki tej usłudze, zapomnisz, że ją masz 😊. SLA na poziomie do 99,9% oraz nadzór nad siecią w trybie 24/7 zapewniają ciągłość działania i spokojny sen. Dodatkowe usługi w postaci zarządzanego routera z firewallem, ochrony antywirusowej lub raportowania incydentów zmniejszają ryzyka i skutecznie ograniczają możliwości ataku na Twoją firmową sieć.

  • Chcesz dodatkowo podnieść poziom bezpieczeństwa na styku sieci firmowej z Internetem? Proszę bardzo – wykonamy dla Ciebie cykliczne skany podatności. Zależy Ci na czasowym podniesieniu przepustowości pasma? – możesz skorzystać z usługi Turbo! i przyspieszyć łącze do 1 Gb/s!

Poznaj potencjał rozwiązań 3S TelcoNet, opartych o naszą sieć światłowodową, kompetencje inżynierów i współpracę z takimi potentatami jak Cisco, FortiGate. A to tylko skrawek możliwości jakie daje nasze rozwiązanie TelcoNet od 3S.

Dowiedz się więcej na TelcoNet lub zobacz animowaną historię Michała, menedżera w firmie z wieloma oddziałami, który stanął przed wyzwaniem podłączenia rozproszonych biur do sieci firmowej i zapewnienia bezpieczny dostęp do Internetu.

Serwery i infrastruktura IT dostępna bez znaczących inwestycji, w modelu abonamentowym.

Kolejne wydatki na serwery i oprogramowane spędzają Ci sen z powiek? IT jest ciągle zajęte? Trudno zrekrutować nowe osoby do działu informatyki? Może czas zastanowić się nad dzierżawą infrastruktury serwerowej w profesjonalnym data center?

Przygotowane na zamówienie środowisko pomoże zaprojektować i skonfigurować nasz zespół inżynierów. Całe rozwiązanie lub jego część może zostać skolokowane w jednym lub kilku (możliwość rozproszenia geograficznego) naszych data center. My dbamy o to, żeby infrastruktura działała optymalnie, Twoi ludzie mogą skupić się na innych zadaniach.

A jeśli szukasz prostego i bezpiecznego rozwiązania chmurowego dedykowanego tylko Twoim zasobom, sprawdź nasze Virtual Data Center – zwirtualizowana redundantna infrastruktura z licznymi aplikacjami (np. load balancer, backup), którymi można zarządzać z poziomu konsoli dostępnej przez www. W tym rozwiązaniu otrzymujesz środowisko wysokiej dostępności (SLA 99,95%) postawione na Vmware, dostępne przez VCloud Director. Zarządzasz nim w modelu self-service, m.in.: kreujesz maszyny wirtualne, zmieniasz ilości potrzebnych Ci zasobów (CPU, RAM, Storage, sieć), wykonujesz snapshopty maszyn wirtualnych.

Gdybyś z kolei szukał niezawodnego backupu wspieranego przez technologicznych potentatów – potrafimy czynić cuda w oparciu Veaam, dla którego jesteśmy partnerem Platinum. Poczytaj więcej o naszym autorskim rozwiązaniu Cloud2B – chmury dla biznesu lub zobacz jakie argumenty przekonały Michała  do skorzystania z usług chmurowych.
Demo Room telefony

Profesjonalna i efektywna organizacja telefonii stacjonarnej wraz z tele i wideokonferencjami.

  • Szukasz zespołu, który zbuduje specjalnie dla Ciebie rozwiązanie oparte o telefonię IP lub ISDN tak, że Twoje IT będzie się mogło zająć ważniejszymi sprawami? Pomożemy.
  • Chcesz mieć pewność, że zapytania przychodzące drogą telefoniczną są właściwie obsługiwane, a Twoi konsultanci oddzwaniają na nieodebrane połączenia? Udostępnimy Ci odpowiednio skonfigurowaną centralę wirtualną z funkcjami, które zminimalizują ryzyko „uciekających pieniędzy”.

⇒ Skorzystaj przez 1 miesiąc z demo sprzętu do wideokonfernecji Teams ⇐

  • Zależy Ci na nowoczesnych aparatach stacjonarnych, dostosowanych do potrzeb danego stanowiska, do tego posiadających centralnie zarządzaną online bazą firmowych kontaktów? Jako Autoryzowany Partner firmy Yealink dobierzemy dla Ciebie najlepsze urządzenia i skonfigurujemy je.  A jeśli chcesz zorganizować tele i wideokonferencje tak, aby każdy uczestnik mógł wziąć w nich udział z dowolnego urządzenia – zaprojektujemy dla Ciebie, “szyte na miarę” rozwiązanie łączące nowoczesne urządzenia do pracy grupowej oparte o rozwiązania chmury obliczeniowej. Do tego zaawansowane funkcje IVR, kolejkowanie rozmów, czy możliwość nagrywania rozmów i wysłania/odbierania SMS – a to wszystko także z możliwością integracji z Twoimi systemami za pomocą API.

Sprawdź, czym jest TeleCloud oraz dowiedz się więcej o rozwiązaniach telefonii na czasy pandemii i nie tylko.

Security Operations Services bezpieczeństwo

Ochrona przed cyberzagrożeniami

Z atakami cyberprzestępców jest często tak, że wydaje nam się, że to „nas nie dotyczy”, dopóki nam się nie przytrafi. Jeśli skutki takiego skutecznego ataku byłyby dla Twojej firmy katastrofalne w skutkach, pomożemy się przed nim zabezpieczyć. Chcesz sprawdzić aktualny poziom zabezpieczeń? Przygotujemy audyt, po którym otrzymasz szczegółowe zalecenia dot. tego, co zrobić w zakresie bezpieczeństwa IT.

⇒ Zapytaj o skan podatności infrastruktury IT ⇐

  • Szukasz zabezpieczenia przed atakami typu DDoS? Mamy na to lekarstwo – dowiedz się więcej o ochronie anty DDoS, a jeśli zależy Ci, aby zespół specjalistów czuwał nad bezpieczeństwem Twoich systemów IT w trybie 24/7, skorzystaj z rozwiązania Security Operations Center (SOC) dostępnego w modelu usługowym.

Skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz a nasz zespół jak najszybciej się z Tobą skontaktuje.

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu ulepszenia działania seriwsu