29 września 2022 roku | 

Cloudyna 2022 za nami. Byliśmy tam.

Cloudyna 2022 z warsztatami 3S i Veeam

Wczoraj w Katowicach miała miejsce kolejna odsłona kultowej, multicloudowej konferencji – Cloudyna 2022. Dla nas była to druga okazja, żeby się tam zaprezentować. Podobnie jak ostatnim razem, postanowiliśmy wejść w kooperację z Veeam, z którym łączą nas bardzo silne poziomy partnerstwa.

W tym roku postanowiliśmy rozszerzyć formułę wspólnego udziału i poza łączonym stoiskiem gdzie jako 3S oraz Veeam dzieliliśmy się informacjami na temat wartości współpracy z nami, postanowiliśmy przeprowadzić kilkugodzinny warsztat pt.: Hybrid migration scenarios between public and private cloud”

. Podczas warsztatu inżynierowie 3S Data Center – Oskar Gawron oraz Veeam – Mariusz Rybusiński, pokazali w praktyce „na co ich stać”. Możemy śmiało powiedzieć, że udało nam się połączyć teorię z praktyką.

Oczywiście Cloudyna to nie tylko profesjonalnie podana wiedza, ale także świetna atmosfera i wspaniała energia. Cieszymy się, że Katowice organizują jedną z ważniejszych imprez tego typu w Europie. Sam event po raz kolejny udowodnił, że Cloud, czy szeroko pojęte IT, to nie tylko „blachy”, ale przede wszystkim Ludzie, na których można polegać.

 

udostępnij

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu ulepszenia działania seriwsu