12 marca 2021 roku | 

Diamenty 2020 Grupy 3S

Prezentujemy Odkrycie Roku 2020

W ostatnim czasie opowiadaliśmy o nasz specjalnym, wewnętrznym plebiscycie #Diamenty3S. Poznaliście już wydarzenie, które zostało okrzyknięte najważniejszym Wydarzeniem Roku 2020, przedstawiliśmy także Marka Faszczewskiego, który zasłużył na tytuł Człowieka Roku 2020.
Dziś zaprezentujemy Wam kolejnego, a zarazem ostatniego zwycięzcę plebiscytu, który odebrał statuetkę w kategorii Odkrycie Roku 2020 Grupy 3S – Arkadiusza Zawitkowskiego.

 

Arek pracuje w 3S od roku jako Product Owner i zajmuje się udoskonalaniem kluczowych systemów w naszej firmie. A oto jak o Arku mówią koledzy:

„Jako analityk wniósł nową jakość do produkcji i utrzymania systemów 3S. Proaktywny, skuteczny i rozumiejący biznes; jego praca pozwala nam wszystkim pracować łatwiej, przyjemnej i szybciej”.

„Człowiek guma, nowe wyzwania to pestka, każdego wysłucha zrobi notatki taki nasz mały lisek podstępem się dowie tego tam tego, a na następny dzień nasze rozterki systemowe są załatwione ;-)”

„Jest bardzo skrupulatny i dokładny. Bardzo szybko po dołączeniu do naszej firmy głęboko zanurkował w przypinanych mu zadaniach. Świetnie się z nim współpracuje – lubię jego energię i zaangażowanie.”

Arek wolny czas poświęca przede wszystkim swojej rodzinie: 6- letniej Basi, 2-letniemu Krzysiowi oraz wspaniałej i wyrozumiałej – jak sam podkreśla – żonie. Ich wspólnym, rodzinnym hobby jest zwiedzanie zamków i ruin. Gdy tylko pojawia się piękna pogoda, aby odpocząć od zgiełku miasta i poobcować z przyrodą, wędrują po lasach i górskich szlakach.

Jeśli tylko znajdzie wolną chwilę dla siebie, to zanurza się w książkach o tematyce fantasy, science – fiction.
Marzy o tym, aby w przyszłości mieć przytulny domek w lesie, bez ludzi, ale koniecznie z dostępem do Internetu i koniecznie od 3S 🙂

A może za rok to właśnie Ty zdobędziesz tytuł Odkrycie Roku Grupy 3S?
Dołącz do naszego zespołu 🙂

udostępnij

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu ulepszenia działania seriwsu