28 października 2021 roku | 

Highway 2 Cloud – 3S Data Center z koncertem finałowym

Highway 2 Cloud – zagramy dla Was jeszcze raz!

Pierwsza część Highway 2 Cloud, czyli wrześniowego roadshow Inżynierów 3S Data Center, spółki należącej do Grupy 3S, dobiegła końca. Specjalnie piszemy o tym w taki sposób, bo odbiór dotychczasowych wydarzeń zachęcił nas do organizacji części drugiej, tym razem w formie finału w Katowicach.

Zespół Inżynierów i archiotektów IT podczas rozkowego roadshow Highway 2 Cloud 2021
Tak jak poprzednio w Krakowie, Warszawie i Gdańsku, będzie to świetna okazja, żeby w niecodzienny sposób zapoznać się z portfelem rozwiązań i usług 3S Data Center, którego obecny kształt jest efektem 10 lat działalności. Będzie to również dobra okazja, aby dowiedzieć się jakie spółka ma plany na przyszłość.

Promując wcześniejsze spotkania, mówiliśmy o tym, że architekci rozwiązań chmurowych – Cloud2B, śpiewająco przedstawiają największe przeboje 3S/DC. Dlaczego śpiewająco?
Wydarzenia organizowane są w konwencji nawiązującej do rock and rolla. Oznacza to, że pomiędzy przybliżanymi wdrożeniami typu Virtual Data Center, Backup czy Disaster Recovery Center, jest miejsce na przerywniki w formie anegdot ze świata muzyki, co jest bardzo pozytywnie odebrane przez zebraną publiczność.
Dlatego miejsce, które wybraliśmy dla części finałowej nie jest przypadkowe, bo jest to scena P23 w Porcelana Park, w Katowicach – miejsce, które gościło wiele polskich, jak i zagranicznych gwiazd muzyki.

O wydarzeniu, które odbędzie się 8 listopada możecie dowiedzieć się więcej ze specjalnego serwisu highway2cloud.pl
Warto zarezerwować miejsce, bo liczba miejsc jest ograniczona.

udostępnij

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu ulepszenia działania seriwsu