30 września 2021 roku | 

Highway 2 Cloud dobiegło końca

Highway 2 Cloud dobiegło końca

Highway 2 Cloud, czyli wrześniowe roadshow Inżynierów 3S Data Center, spółki należącej do Grupy 3S, dobiegło końca. Podczas spotkań w Krakowie, Warszawie oraz Gdańsku, architekci rozwiązań chmurowychCloud2B, śpiewająco przedstawili największe przeboje 3S/DC mijającej dekady.

Wydarzenia zorganizowane zostały w konwencji nawiązującej do rock and rolla. Oznaczało to, że pomiędzy przybliżanymi wdrożeniami typu Virtual Data Center, Backup czy Disaster Recovery Center, było miejsce na przerywniki w formie anegdot ze świata muzyki, co bardzo pozytywnie zostało odebrane przez zebraną publiczność.

Każde z 3-godzinnych spotkań kończyło się sesją networkingową, podczas której można było już „za kulisami” porozmawiać z Inżynierami, którzy nie tylko na scenie z zapałem dzielili się wiedzą.

Oskar Gawron i Mariusz Kagan na scenie podczas roadshow Highway 2 Cloud

Trasa Highway 2 Cloud udowodniła, że o wdrożeniach związanych z chmurą obliczeniową, można rozmawiać w zupełnie inny sposób niż do tej pory. Wybrane rozwiązania zostały przedstawione w sposób merytoryczny i niepozostawiający wątpliwości, że prezentujący je Inżynierowie mają na swoim koncie więcej certyfikatów IT, aniżeli większość zespołów posiada w swoich kolekcjach złotych czy platynowych płyt. Równocześnie sposób w jakim zostały te rozwiązania przedstawione nie pozostawił wątpliwości, że w IT jest sporo rock and rolla.

Zespół Inżynierów i archiotektów IT podczas rozkowego roadshow Highway 2 Cloud 2021

Roadshow dobiegło końca, ale już teraz otrzymujemy pytania od spragnionych bisów i wiedzy odbiorców czy Inżynierowie wrócą jeszcze na trasę. Dzisiaj wiemy już, że tak i pewnie wkrótce przedstawimy szczegóły trasy „Wiosna 2022”, dlatego warto śledzić nasze kanały społecznościowe

Więcej o tym, co kryje droga do chmury z 3S powie Ci Cloud2B

 

udostępnij

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu ulepszenia działania seriwsu