15 lipca 2021 roku | 

Infrastruktura i kompetencje IT jako usługa dla biznesu

Rozwiązania ICT dla biznesu

Własna infrastruktura światłowodowa to dla 3S podstawa świadczenia usług bezpiecznego i stabilnego dostępu do Internetu i transmisji danych dla firm. Zasoby te wykorzystywane są w ramach rozwiązania TelcoNet. Przez wiele lat Grupa 3S budowała swoją pozycję na południu Polski, początkowo w centralnej części województwa śląskiego, a następnie w Małopolsce i na Dolnym Śląsku. Obecnie biura regionalne 3S działają również w Warszawie i Gdańsku sprawdź lokalizacje i skontaktuj się z najbliższym biurem Grupy 3S.

Z kolei spółka 3S Data Center wykorzystuje klaster 6 ośrodków data center jako środowiska do świadczenia usług chmurowych w ramach rozwiązania Cloud2B. Dodatkowo, Klienci Grupy 3S mają zapewnione wsparcie zespołu inżynierów odpowiedzialnych za projektowanie, wdrażanie i monitoring środowisk IT.

W odpowiedzi na współczesne wyzwania związane z zapewnieniem bezpieczeństwa zasobów IT dla klientów i własnej infrastruktury, Grupa 3S uruchomiła Security Operations Center. Zespół SOC prowadzi również projekty z zakresu skanów podatności i audytu bezpieczeństwa IT.

Dowiedz się więcej o rozwoju Grupy 3S i rozwiązaniach ICT dla biznesu

udostępnij

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu ulepszenia działania seriwsu