3S w Polsce

Uzyskaj bezpieczny i szybki dostęp do Internetu dzięki naszej sieci światłowodowej

Rozbudowujemy własną sieć światłowodową w kolejnych lokalizacjach w Polsce. Świadczymy usługi bezpiecznego dostępu do Internetu i transmisji danych. Dostarczamy również usługi telekomunikacyjne, w tym rozwiązania głosowe i wideokonferencyjne.

Zapytaj o dostęp do naszej sieci w Twojej lokalizacji.

Aktualna i planowana dostępność sieci Grupy 3S

Wykorzystaj potencjał naszego klastra data center i chmury dla biznesu

Nasze ośrodki data center znajdują się w Katowicach, Krakowie, Warszawie, Gdańsku i Bytomiu. W planach mamy uruchomienie kolejnych obiektów w Polsce. Udostępniamy infrastrukturę IT i usługi chmurowe we współpracy z globalnymi partnerami.

Zapytaj o usługi data center i chmury dla biznesu.

Ośrodki data center Grupy 3S

 

mapa klastra Data Center 3S

Chcesz rozwijać swój biznes ze wsparciem Grupy 3S? Dołącz do grona Autoryzowanych Partnerów!

⚪ Działasz jako firma integratorska?
⚪ Jesteś resellerem usług ICT lub telekomunikacyjnych?
⚪ Świadczysz usługi outsourcingu IT?

Odezwij się do nas i dowiedz się więcej o możliwościach współpracy w ramach Kanału Partnerskiego Grupy 3S.

DSP Polska sieć współpraca korzyści 3S

zwój światłowodów

Dlaczego Internet biznesowy kosztuje więcej niż Internet do domu ?

Współcześnie podłączenie do Internetu i usług sieciowych jest dla wielu firm tak oczywiste i istotne jak dostęp do energii elektrycznej, ciepła, wody, kanalizacji. Co więcej, niektóre przedsięwzięcia biznesowe nie mogą funkcjonować – zarabiać – jeżeli taki dostęp zostanie zakłócony. Stąd pojawia się pierwsze zagadnienie, które ma wpływ na koszt dostępu do Internetu dla biznesu. Jakie mogą być straty dla firmy, w przypadku utraty połączenia z Internetem?

Czytaj
3s data center pracownik

Infrastruktura i kompetencje IT jako usługa dla biznesu

Wielu osobom firmy telekomunikacyjne kojarzą się z telefonem – stacjonarnym lub mobilnym. Ale współcześnie firmy z tej branży oferują często również dostęp do Internetu i telewizji. W przeszłości bywało, że podejmowały próby sprzedaży prądu, a nawet usług bankowych. Można zatem uznać, że taki “zestaw” z grubsza wyczerpuje portfolio usług dostępnych w takich firmach.

Czytaj

Dlaczego warto zostać Autoryzowanym Partnerem Grupy 3S?

Grupa 3S od ponad 10 lat rozwija kanał partnerski – formułę współpracy z firmami zewnętrznymi, która umożliwia korzystanie z infrastruktury sieciowej 3S rozbudowywanej w całej Polsce, klastra 7 ośrodków 3S Data Center i kompetencji technicznych zespołów specjalistów.

Dowiedz się na co możesz liczyć jako Autoryzowany Partner oraz jak wygląda procedura przystąpienia do kanału partnerskiego Grupy 3S.

Czytaj

Nasze biura:

Napisz do nas:

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu ulepszenia działania seriwsu