22 listopada 2012 roku | 

Nowe trendy w telekomunikacji i stare komputery na spotkaniu Meet IT

29 listopada 2012 (czwartek) o godz. 14.00 w Katowicach, w klubie OKO MIASTA (na Rondzie im. Generała Jerzego Ziętka) rozpocznie się drugie spotkanie z cyklu Meet IT adresowane do menedżerów, specjalistów i sympatyków IT. Wydarzenie poświęcone będzie najnowszym trendom technologicznym oraz wykorzystaniu Unified Communications (tzw. Komunikacja ujednolicona) w biznesie. Organizatorami spotkania są firma 3S, Polskie Towarzystwo Informatyczne oddział Górnośląski oraz nieformalna grupa IT Katowice, skupiona wokół serwisu społecznościowego GoldenLine.

„MeeT IT” to cykl spotkań organizowanych przez 3S dla menedżerów, specjalistów i sympatyków IT w śląskich (i nie tylko) firmach i instytucjach. Pierwsze „Meet IT” odbyło się 18 października 2012 i zgromadziło ponad 80 uczestników. Udział dla uczestników jest bezpłatny.

Tematyka drugiego spotkania skupiona będzie wokół popularnego ostatnio pojęcia unified communications, czyli procesom w firmie, które integrują wszystkie urządzenia służące do komunikacji. Dzięki temu organizacje są bardziej wydajne a pracownikom dużo łatwiej się współpracuje. Najnowsze trendy w tej dziedzinie zaprezentują przedstawiciele globalnych firm IT: Cisco oraz Siemens.

Każde ze spotkań składa się z części merytorycznej i nieformalnej. Podczas spotkań swoją wiedzą i doświadczeniami dzielą się eksperci, specjaliści reprezentujący globalne i lokalne marki związane z IT oraz telekomunikacją. W części nieformalnej, w luźnej atmosferze, odbywa się panel dyskusyjny z udziałem prelegentów oraz blok „Spoza IT” związany z tematyką zarządzania (np. motywowanie zespołu, wywieranie wpływu na innych, delegowanie zadań) prowadzony przez doświadczonego trenera i coacha. Podczas najbliższego spotkania, w części nieformalnej odbędzie się także turniej gier na 8-bitowcach organizowany przez Stowarzyszenie Miłośników Zabytków Informatyki (http://www.zabytkiinformatyki.edu.pl).

udostępnij

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu ulepszenia działania seriwsu