Młodszy Specjalista ds. HR

Katowice

Poznaj nas

Twój zakres obowiązków:

  • Wsparcie w zakresie wykonywania podstawowych zadań związanych z administracją kadrową: dbanie o obieg dokumentów, ich segregacja i archiwizacja, weryfikowanie ewidencji czasu pracy, wprowadzanie danych do systemu, zakładanie teczek pracowniczych, przygotowywanie dokumentów kadrowych
  • Administrowanie systemem benefitów
  • Koordynowanie wstępnych i okresowych badań lekarskich oraz szkoleń BHP
  • Pomoc w organizacji i przebiegu procesu wdrożenia nowych pracowników;
  • Wsparcie administracyjne w obszarze szkoleń i rozwoju pracowników,
  • Wsparcie procesów rekrutacyjnych; w tym tworzenie ofert pracy i publikacja ogłoszeń, preselekcja aplikacji, direct search, umawianie kandydatów na spotkania; prowadzenie wstępnych rozmów;
  • Realizowanie działań z zakresu Employer Brandingu.
  • Udział w projektach, wdrażanie nowych rozwiązań z obszaru HR
  • Przygotowywania raportów HR, analiz i prezentacji

Nasze wymagania:

  • Przynajmniej półroczne doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale personalnym lub w agencji pracy tymczasowej
  • Podstawowa wiedza z zakresu prawa pracy i procesów kadrowych
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub w trakcie nauki (ZZL, socjologia, psychologia, administracja, ekonomia)
  • Zainteresowanie obszarem HR, znajomość kluczowych trendów i przepisów
  • Motywacja do nauki i rozwoju w obszarze HR
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Dobra organizacji pracy, skrupulatność, odpowiedzialności za powierzone zadania
  • Zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole z pozytywną energią

Co zapewnimy z naszej strony?

  • Dobrą atmosferę pracy w doświadczonym i otwartym zespole, nastawionym na dzielenie się wiedzą
  • Ciekawe wyzwania zawodowe, udział w nowych projektach HR
  • Różnorodne zadania  z zakresu twardego i miękkiego HR
  • Otwartość na zatrudnianie osób z orzeczoną niepełnosprawnością, jeśli tylko możemy zapewnić im potrzebne warunki pracy
  • Codzienny kontakt z ludźmi zaangażowanymi w pracę i posiadającymi ciekawe pasje
  • Narzędzia i szkolenia zgodne z przyjętymi standardami na tym stanowisku
  • Udział w szkoleniach i wydarzeniach firmowych
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Ubezpieczenie na życie
  • Bogaty pakiet medyczny w LUX MED (możliwość rozszerzenia na rodzinę)
  • Dofinansowanie nauki języka angielskiego
  • Możliwość korzystania z karty Multisport
  • Bezpłatne, łatwo dostępne miejsce parkingowe
  • Nielimitowaną pyszną kawę, herbatę, wodę mineralną