Specjalista ds. Obsługi Klienta

Kraków

Poznaj nas

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie regionalnego zespołu sprzedaży
  • Kontakt telefoniczny i mailowy z klientami
  • Praca w systemie CRM, obsługa klienta
  • Obsługa numeru przychodzącego od potencjalnych klientów i przekazywania do odpowiednich osób w zespole
  • Kontakt z klientami w kontekście badania satysfakcji oraz pytań upselling
  • Umawianie spotkań B2B dla członków zespołu
  • Współpraca z innymi działami w firmie, w szczególności z działem technicznym i administracją
  • Utrzymywanie relacji z Firmami i Ludźmi

Oczekiwania:

  • Rzetelność, pasja i chęć rozwoju
  • Umiejętność budowania relacji z Klientami
  • Umiejętność pracy ze złożonymi systemami CRM
  • Nienaganna współpraca wewnętrzna w firmie
  • Dodatkowym atutem będzie wiedza na temat nowych technologii w IT

Co zapewnimy z naszej strony?

  • Umowa Zlecenie, pół etatu
  • Kontakt z ludźmi zaangażowanymi w pracę i posiadającymi ciekawe pasje
  • Profesjonalne środowisko pracownicze, wzajemne wsparcie
  • Indywidualnie dopasowany program wdrożeniowy
  • Udział w szkoleniach i wydarzeniach firmowych
  • Różnorodny wybór nielimitowanej kawy oraz herbaty