3S Liga

Wielki Finał XI.sezonu 3S Ligi Tenisa Stołowego - Wiosna 2019

5. października 2019r. zakończyliśmy kolejny sezon 3S Ligi Tenisa Stołowego - Wiosna 2019 :)
Była to już XI edycja, a zawodnicy i kibice jak zawsze nas nie zawiedli :)

Do Turnieju 3S Ligi zgłosiło się tym razem aż 20 drużyn, które pod okiem wykwalifikowanych sędziów rozgrywały między sobą mecze eliminacyjne.
Zwieńczeniem trudów Turnieju był Wielki Finał, w którym 8 drużyn walczyło o podium.

Po pełnych emocji zmaganiach III miejsce zajęła drużyna Subra.pl, drudzy na podium byli zawodnicy z Halex 2,
a zwycięstwo wywalczyła drużyna Halex 1.

Ten dzień był pełen emocji, a zawodników przepełniał duch sportowej rywalizacji,
ponieważ – poza Wielkim Finałem – rozegraliśmy także Turniej Indywidualny.
Wśród 20 zawodników startujących w Turnieju Indywidualnym III miejsce zajął Andrzej Bogusławski z drużyny DrTano.pl,
II miejsce wywalczył Aleksander Barton z drużyny Bad-Ryn, a zwycięstwo i I miejsce zdobył Wojciech Domagała z drużyny DrTano.pl.

Wielki Finał XI.sezonu 3S Ligi Tenisa Stołowego - Wiosna 2019

Wszystkim zawodnikom gratulujemy i dziękujemy za wspólną zabawę :)
Do zobaczeniaI!!

*Idei powstania 3S Ligi przyświecał cel popularyzacji gry w tenisa stołowego przy jednoczesnym zintegrowaniu lokalnego środowiska biznesowego. Turniej 3S Ligi Tenisa Stołowego skierowany jest do regionalnych firm województwa śląskiego, które chcą spróbować swoich sił w grze tenisa stołowego. Turnieje 3S Ligi na stałe wpisały się w kalendarz imprez sportowych, integrując przy tym lokalne środowisko biznesowe.