15 kwietnia 2021 roku | 

08. O historii jednej z największych spółek informatycznych w Polsce – Danuta Kaczmarczyk (Sygnity)

Listen to „08. Danuta Kaczmarczyk (Sygnity) – o historii jednej z największych spółek informatycznych w Polsce.” on Spreaker.

Wciągająca rozmowa z przedstawicielem świata biznesu i technologii. Tym razem naszym gościem jest Danuta Kaczmarczyk z Sygnity, która podzieliła się ciekawymi historiami z okresu powstawania jednej z największych polskich spółek w branży informatycznej. W odcinku nie zabrakło miejsca dla refleksji na temat przyszłości świata IT.

Sygnity SA to polska grupa kapitałowa spółek z branży informatycznej, powstała w wyniku połączenia firm ComputerLand SA i Emax SA. ComputerLand SA zainaugurował swoją działalność w 1991 roku. Początkowo zajmował się sprzedażą sprzętu komputerowego, jednak już na przełomie lat 1992 i 1993 zmienił profil swej działalności.

Sygnity w 2021 roku to przede wszystkim doradztwo informatyczne, produkcja i wdrażanie oprogramowania, integracja rozwiązań, dostarczenie infrastruktury informatycznej oraz outsourcing IT

Jeżeli po wysłuchaniu tego odcinka szczególnie zainteresował Cię wątek poświęcony temu jak może rozwijać się firma integratorska i jaka może być rola operatora data center w tym rozwoju, odwiedź naszą stronę: https://3s.pl/strefa-integratora/ po więcej szczegółów.

Przeczytaj również: Przychodzi Integrator IT do Data Center, czyli … 5 inspiracji do udanej współpracy

Posłuchaj nas na innych platformach:

 

udostępnij

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu ulepszenia działania seriwsu