18 marca 2021 roku | 

Rozwiązania ICT dla biznesu od 3S w Krakowie

Kompleksowa obsługa ICT dla firm z Małopolski i Podkarpacia

„Możemy powiedzieć jedno, że z usługi jesteśmy bardzo zadowoleni …” – tak mówi przedstawiciel Zamku Królewskiego na Wawelu. „Światowe Dni Młodzieży były dużym wydarzeniem. Dzięki współpracy z firmą 3S okazały się sukcesem …” – to z kolei rekomendacja od przedstawiciela organizatorów Światowych Dni Młodzieży w 2016 r.

Szukasz rozwiązań ICT a Twoja firma zlokalizowana jest w jednym z miast: Kraków – Tarnów – Nowy Sącz – Rzeszów – Krosno – Mielec? Skontaktuj się z naszym oddziałem w stolicy Małopolski i razem z 3S Kraków:

  • Podłącz swoją firmę do Internetu przez stabilne i bezpieczne łącze światłowodowe.
  • Dzięki usługom chmurowym zapewnij swoim pracownikom dostęp do oprogramowania i danych niezależnie od lokalizacji w jakiej pracują.
  • Wykorzystaj nowoczesne rozwiązania telekomunikacyjne pozwalające na prowadzenie tele i wideo konferencji, zarządzaj ruchem telefonicznym i optymalizuj koszty połączeń.
  • Skorzystaj z usług Security Operations Center i sprawdź poziom zabezpieczenia swoich zasobów IT.

Dowiedz się więcej o rozwiązaniach ICT dla biznesu, które dostępne są w biurze regionalnym Grupy 3S w Krakowie lub skontaktuj się bezpośrednio z przedstawicielami naszej placówki w Krakowie:

Biuro regionalne Grupy 3S w Krakowie (region Małopolski i Podkarpacia):

ul. Lubostroń 1,
30-383 Kraków
tel. 12 446 76 70
e-mail: krakow@3s.pl

Liderem krakowskiego biura jest Kamil Bugaj:
tel: 885 640 330
e-mail: kamil.bugaj@3s.pl

Kamil Bugaj na LinkedIn

udostępnij

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu ulepszenia działania seriwsu