19 marca 2021 roku | 

Runda rewanżowa rozgrywek Superligi Tenisa Stołowego dobiega końca

3S Polonia Bytom: Kibicuj z nami online

Czy wiecie, że mocno podkręcona piłeczka obraca się szybciej niż silnik sportowego samochodu na pełnych obrotach, a silnie uderzona – może osiągnąć prędkość nawet do 170 km/h?

Zawodnicy 3S Polonii Bytom starując w rundzie rewanżowej także pokazali nam wiele ciekawych zagrywek piłeczką pingpongową.

Naszej 3S’owej społeczności, bardzo bliska jest idea „Let’s move” – promowania i zachęcania do uprawiania aktywności fizycznej.
Dlatego bardzo nas cieszy, że zawodnicy wspieranej przez nas drużyny rozpoczęli drugą rundę z nową energią i zapałem. Ich ciężka praca i zaangażowanie sprawiło, że zwyciężyli w trzech z czterech dotąd rozegranych meczach. Kapitan naszej drużyny – Robert Floras – w klasyfikacji indywidualnej zajmuje pierwsze miejsce odnosząc 22 zwycięstwa w 28 rozegranych pojedynkach.

W tej serii, drużynie z Bytomia pozostały dwa mecze, z których pierwszy już w najbliższą niedzielę 21.03.2021 o godz. 16:00.
Zawodnicy 3S Polonii Bytom zmierzą się z drużyną FIBRAIN KU AZS POLITECHNIKA Rzeszów.

Mecz będzie rozgrywany bez udziału publiczności, a wszystkich fanów zapraszamy do kibicowania drużynie podczas transmisji online na YouTube.
Za całą drużynę 3S Polonia Bytom trzymamy kciuki i życzymy sukcesu!

udostępnij

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu ulepszenia działania seriwsu