26 maja 2023 roku | 

Śniadanie w DC Gdańsk! Coś, czego nie chcesz przegapić!” 

Zobacz w praktyce rozwiązania ICT podczas śniadania w Gdańsku.

W dniach 25 i 26 maja 2023 mieliśmy przyjemność gościć świat biznesu w naszym 3S Data Center Gdańsk podczas cyklicznych już śniadań w 3S DC. Każde z naszych śniadań jest okazją dla przedstawicieli biznesu zainteresowanych rozwiązaniami ICT, aby zapoznać się z najnowszymi usługami infrastruktury i chmury dla biznesu Cloud2B oraz możliwościami Wirtualnej Centrali. 

Jednym z prelegentów podczas majowego dwudniowego śniadania był Jacek Chylak, Dyrektor Handlowy w 3S Data Center, który poprowadził część dotyczącą usług chmurowych. Jacek jest pasjonatem chmury i doświadczonym specjalistą ds. obsługi klienta. Drugim prelegentem był Błażej Pawlik, który na co dzień zajmuje się zagadnieniami związanymi z z Wirtualną Centralą. Koordynatorką śniadania, była liderka naszego Gdańskiego biura Agata Antczak-Kapuścińska.

Po zakończonych prelekcjach, uczestnicy mieli okazję wziąć udział w wycieczce po centrum danych. Mogli zobaczyć pracę gdańskiego data center „od środka” i dowiedzieć się więcej na temat jego funkcjonowania oraz zaplecza technicznego. Śniadanie w DC Gdańsk to znakomita okazja do zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami ICT oferowanymi przez 3S data Center i PlayBiznes oraz networkingu. Z przyjemnością dzielimy się wiedzą i zwiększamy świadomość biznesową związaną z nowoczesnymi technologiami.

udostępnij

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu ulepszenia działania seriwsu