12 maja 2023 roku | 

Sukces członków #1Team PLAY Biznes na „Mistrzostwach Polski MTB Informatyków i Branży IT”

Członkowie #1Team PLAY Biznes na pudle

Po raz pierwszy w „Mistrzostwach Polski MTB Informatyków i Branży IT” zorganizowanych 7 maja br. przez Poland Bike Marathon i Eskom, wzięła udział drużyna składająca się z zawodników związanych zawodowo z PLAY, UPC i 3S / 3S Data Center. Dla podkreślenia roli integracyjnej tego przedsięwzięcia, drużyna występowała pod wspólnym „szyldem” #1 Team PLAY Biznes.

 

 

1#Team PLAY Biznes składał się z 13 zawodników i był jedną z liczniejszych osobowo drużyn spośród wszystkich startujących ekip. Dzięki temu, fioletowo-niebiesko-żółte koszulki były widoczne podczas rywalizacji, co chwilę w różnych sektorach. Warto podkreślić, że warunki pogodowe w trakcie zmagań były bardzo wymagające, niska temperatura i liczne kałuże nie ułatwiały zadania. Mimo to, wszyscy zawodnicy 1#Team PLAY Biznes ukończyli zawody, a dwójka z nich stanęła „na pudle” – byli to:

Krystyna Sowa – 2 miejsce w kategorii K4

Marcin Lange – 3 miejsce w kategorii K4

W rywalizacji drużynowej niewiele zabrakło do uzyskania 3 miejsca. Cała ekipa jest jednak przekonana, że biorąc pod uwagę zdobyte w tym roku doświadczenie, w przyszłorocznych mistrzostwach uda się poprawić rezultat i uzyskać medalowe miejsce.

udostępnij

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu ulepszenia działania seriwsu