18 maja 2023 roku | 

Technologia chmury hybrydowej Cloud2B Hybrid w rozwiązaniach ERP IFS dla globalnych Klientów DELEGATE IT.

Spotkajmy się na Best in Cloud 23 maja 2023 r.

Już niedługo, bo 23 maja 2023 r. odbędzie się konferencja Best in Cloud organizowana przez Computerworld. Konferencja Best in Cloud to prestiżowe wydarzenie branżowe, skupiające się na najnowszych trendach, innowacjach i rozwiązaniach związanych z technologią chmury obliczeniowej. Motywem przewodnim konferencji jest chmura jako narzędzie rozwoju biznesu i ośrodek innowacyjności. 

Best in Cloud 3S

Celem konferencji Best in Cloud jest zaprezentowanie uczestnikom kompleksowego obrazu świata chmur obliczeniowych oraz dostarczenie praktycznych wskazówek i strategii, które pomogą w wykorzystaniu pełnego potencjału tych technologii. W programie konferencji przewidziano 3 prezentacje case study i 12 prelekcji, w tym wystąpienie dotyczące technologii chmury hybrydowej Cloud2B Hybrid w rozwiązaniach ERP IFS dla globalnych Klientów DELEGATE IT.

Wystąpienie poprowadzą:

Andrij Szafar ERP IFS Specialist – Delegate IT

Programista z dużą znajomością projektowania i koncepcji baz danych. Ekspert w C#, .NET i PL/SQL. Posiada ogromne doświadczenie w zakresie aplikacji IFS ERP, dzięki czemu odpowiedzialny jest za planowanie zasobów i wdrożenia techniczne systemów IFS w firmie Delegate.

Łukasz Krawczyk Cloud2B Oracle Product Manager – 3S Data Center

Product Manager, praktyk sprzedaży, specjalista i pasjonat rozwiązań chmurowych. W swojej karierze tworzył projekty sprzedażowe i marketingowe dla międzynarodowych brandów (Orange, T-Mobile, Beyond), a od ponad 5 lat skupia się na projektowaniu i implementacji rozwiązań chmurowych.

 

udostępnij

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu ulepszenia działania seriwsu