TelcoNet

Bezpieczny dostęp do Internetu, światłowodowa transmisja danych oraz projektowanie i zarządzanie sieciami korporacyjnymi WAN.

Jak działa TelcoNet - Internet dla biznesu

TelcoNet to przede wszystkim usługi i rozwiązania oparte o infrastrukturę światłowodową, które podnoszą jakość telekomunikacji w firmie i pomagają w ochronie przed cyberzagrożeniami.

Usługi

Własna infrastruktura, kompetencje i niemal 20 letnie doświadczenie, to fundamenty, które wykorzystaliśmy do zbudowania TelcoNet. W ramach tego rozwiązania koncentrujemy się na projektach sieciowych obejmujących przede wszystkim bezpieczny dostęp do Internetu, usługi transmisji danych oraz rozwiązania w obszarze korporacyjnych sieci WAN.

W ramach TelcoNet budujemy i udostępniamy Klientom symetryczne, szerokopasmowe łącza światłowodowe o przepustowości do 1 Gbps. Są one bazą do świadczenia usług transmisji danych oraz dostępu do Internetu, uzupełnionego o komponenty bezpieczeństwa takie jak UTM, łącza zapasowe – także w technologii GSM/LTE czy skany podatności.

TelcoNet to także rozwiązania firmowych sieci rozległych. W oparciu o własną infrastrukturę oraz współpracę z innymi operatorami, świadczymy usługi WAN [IP VPN] i E-LAN [VPLS]. Pozwalają one połączyć wiele lokalnych sieci w jedną, spójną infrastrukturę wykorzystującą technologię MPLS i urządzenia uznanych dostawców, m.in.: Cisco, Juniper, Fortigate.

Dodatkowe usługi

Jeszcze więcej możliwości z TelcoNet

Co możemy Ci zaoferować?

Ikona lupka

Wsparcie Security Office Center. 

Ikona lupka

Bezpieczną transmisję danych. 

Ikona lupka

Indywidualne podejście, dopasowane właśnie dla Twojego biznesu. 

Ikona lupka

Działanie zgodne z procedurami potwierdzonymi certyfikatami. 

Skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz a nasz zespół jak najszybciej się z Tobą skontaktuje.

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu ulepszenia działania seriwsu