Internet Standard

Internet Standard to usługa symetrycznego, szerokopasmowego łącza światłowodowego o przepustowości do 1Gbps (wyższe przepustowości realizowane są projektowo).

W ramach usługi klient otrzymuje:

  • symetryczne łącze światłowodowe,
  • router z aktywnym firewallem oraz prekonfigurowaną polityką bezpieczeństwa,
  • TURBO!doładowanie, czyli możliwość bezpłatnego przyśpieszania łącza do maksymalnej przepustowości,
  • skany podatności dla rozgłaszanej adresacji IP,
  • możliwość uruchomienia bezpłatnej transmisji danych do jednego z ośrodków 3S Data Center (usługa realizowana w ramach sieci 3S).

Dobór odpowiedniego sprzętu i jego prawidłowa konfiguracja leży w gestii specjalistów 3S. Klient ma również możliwość zlecenia stałej opieki nad sprzętem – aktualizacji oprogramowania, ustalania polityk bezpieczeństwa i bieżących zmian konfiguracyjnych.

W ramach instalacji przeprowadzane są skany podatności potwierdzające poprawność konfiguracji oraz identyfikujące stopień zabezpieczenia sieci i urządzeń na styku z internetem. Wynikiem skanów jest raport wskazujący wykryte podatności i wskazówki do ich usunięcia.

TURBO!doładowanie, to jedna z najciekawszych i najpopularniejszych funkcjonalności usług 3S Internet. Pozwala na kilkukrotne, ograniczone w czasie, podniesienie szybkości łącza do maksymalnej przepustowości portu lub do maksymalnej wydajności urządzenia końcowego bez ponoszenia dodatkowych opłat.

Kolejnym istotnym wyróżnikiem oferty 3S Internet jest możliwość uruchomienia dedykowanej, bezpiecznej transmisji danych do jednego z obiektów klastra 3S Data Center, z których klienci mogą świadczyć kluczowe usługi wymagające wysokiej dostępności.

Masz pytania? Napisz do nas

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu ulepszenia działania seriwsu