14 czerwca 2022 roku | 

Veeam ON Tour, czyli najważniejsze konferencje Veeam w fizycznej formie wróciły na dobre.

Veeam ON Tour

2022 rok to spotkania m.in. w Londynie, Paryżu, Las Vegas czy Warszawie.

Event w tym ostatnim mieście gościł przedstawicieli Grupy 3S, która od lat, niezmiennie chwali się tytułem platynowego partnera Veeam (VCSP), a ostatnio otrzymała kolejne wyróżnienie, tym razem na poziomie międzynarodowym – Certyfikat Veeam Cloud & Service Provider Platinum Incentive 2021.

Motywem przewodnim warszawskiego VeeamOn była „Transformacja strategii nowoczesnej ochrony danych”. Co oznacza to w praktyce? Godziny sesji technicznych, które pomagają przystosować się do niełatwej sytuacji w branży IT oraz po prostu dobrze w niej funkcjonować.

Przedstawiciele Veeam jak i zaproszeni goście pokazali jak reagują na złożone, stale ewoluujące wyzwania branży IT, oferując nowoczesne rozwiązania, za pomocą których można opracować i wdrożyć skuteczną strategię ochrony danych.

Wśród nowości pokazanych podczas eventu, do najważniejszych należała „V12” – czyli kryjąca się pod tym kryptonimem najnowsza wersja rozwiązań Veeam.

Prezentacje cechowało pokazywanie rzeczywistych konfiguracji, które można przełożyć i wykorzystać w środowisku produkcyjnym.

Więcej o technologii Veeam Cloud Connect  i rozwiązaniu 3S Cloud Backup

udostępnij

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu ulepszenia działania seriwsu