19 marca 2021 roku | 

Zapisz się na webinar partnerski: Veeam i Grupa 3S

Veeam oraz Grupa 3S zapraszają na bezpłatny webinar

Mamy dla Was zaproszenie na darmowy webinar, który przygotowaliśmy wspólnie z Veeam.

Już 31 marca o godz. 10.00 tematy takie jak:

  • ochrona środowiska Kubernetes (K8) za pomocą Kasten K10
  • rozwiązania backupu dla pakietu Microsoft 365 (Poczta, OneDrive, Sharepoint, Teams)
  • ochrony danych pracowników zdalnych
  • rozwiązania Veeam do backupu i odzyskiwania kopii zapasowych na platformie Azure

Prelegentami będą specjaliści z Veeam, Kasten oraz Grupy 3S

Na spotkaniu zaprezentujemy również live demo omawianych rozwiązań.

——————————————————————————————————–

Firma Veeam Sofware ogłosiła zwycięzców konkursu 2020 Veeam Partner Awards. W ten sposób, jak co roku, technologiczny gigant wyróżnia firmy z którymi współpracuje w ramach Veeam ProPartner Network.

Najlepszym Partnerem w kategorii Veeam Cloud Service Provider (VCSP), podobnie jak w 2019 roku, została należąca do Grupy 3S spółka 3S Data Center

Firma Veeam Software, lider w dziedzinie rozwiązań do tworzenia kopii zapasowych oraz dostawca rozwiązań Cloud Data Management™, ogłosiła w październiku 2020, że w ramach transakcji gotówkowej i zakupu akcji o łącznej wartości 150 mln USD przejęła firmę Kasten, lidera rynku Kubernetes Backup i Disaster Recovery.

Według 451 Research (części S&P Global Market Intelligence) prawie trzy czwarte organizacji używa lub planuje zacząć używać Kubernetes w ciągu najbliższych dwóch lat. Veeam uznał, że zmiana ta stwarza ogromne możliwości dla rozwoju ochrony danych w przyszłości, a przejęcie Kasten wzmacnia jej zaangażowanie we wspieranie transformacji biznesowej klientów w kierunku najnowszych rozwiązań informatycznych. Dzięki temu przejęciu Veeam zintegruje rozwiązania Kasten z wiodącą na rynku platformą do zarządzania danymi w chmurze (Cloud Data Management) w celu zapewnienia nowoczesnej ochrony danych i radykalnego uproszczenia zarządzania nimi dla przedsiębiorstw.

Zapraszamy na webinar

udostępnij

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu ulepszenia działania seriwsu