25 czerwca 2021 roku | 

Zmiana Prezesa spółek Grupy 3S

Nowy Prezes 3S i 3S Data Center

1-go lipca 2021 roku Tomasz Mrozowski zostanie nowym prezesem zarządu spółek wchodzących w skład Grupy 3S. Zastąpi w tej roli, związanego z 3S od ponad 10 lat, Piotra Pawłowskiego, który podjął decyzję o rezygnacji ze stanowiska CEO.

Tomasz Mrozowski jest menedżerem specjalizującym się we wdrożeniach strategii, transformacjach organizacji i projektach rozwoju biznesu. W przeszłości, pracował z zarządami spółek z indeksu WIG20, gdzie realizował innowacje od etapu inkubacji do transformacji. Absolwent Szkoły Głównej Handlowej, Copenhagen Business School oraz KAIST MBA w Korei Południowej. Od 2015 roku, jako Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu PLAY, prowadzi projekty strategiczne dla całej grupy PLAY. Był m.in. odpowiedzialny operacyjnie za projekt współpracy pomiędzy PLAY i 3S, rozpoczęty wraz z zakupem udziałów przez P4 w spółkach Grupy 3S w 2019 roku. Do 3S dołączył w 2019 roku jako reprezentant nowego właściciela Grupy 3S – spółki P4, w randze członka zarządu odpowiedzialnego za sprawy organizacyjne (COO).

Tomasz_Mrozowsk_CEO_Grupa3S

Piotr Pawłowski rozpoczął współpracę z 3S (wówczas TKP S.A.) w 2011 roku. Najpierw jako trener biznesu i doradca zarządu, potem jako członek zarządu i dyrektor handlowy. Od października 2018 roku pełni funkcję prezesa i dyrektora zarządzającego. W okresie współpracy Piotra Pawłowskiego z 3S przychody i zatrudnienie wzrosły ponad 4-krotnie, a wartość Grupy ponad 10-krotnie.

udostępnij

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu ulepszenia działania seriwsu