Product Owner

Katowice

Poznaj nas

Nasze wymagania :

  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie w roli Product Ownera w metodykach zwinnych, najchętniej w branżach IT, Telco lub pokrewnych technicznych
  • Praca wg framework-u SCRUM i identyfikacja z jego zasadami
  • Podejście zadaniowe i nastawienie na maksymalizację wartości produktu
  • Wyksztalcenie o profilu inżynierskim i/lub zorientowanie na zagadnienia techniczno-inżynieryjne
  • Doświadczenie programistyczne
  • Umiejętność efektywnej i systemowej współpracy  z zespołem developerskim i interesariuszami
  • Doskonałe zdolności komunikacyjne
  • Precyzyjne formułowanie wymagań oraz umiejętne przekładanie ich na user stories
  • Myślenie analityczne, orientacja na istotne detale
  • Podejście negocjacyjne i umiejętność rozwiązywania problemów
  • Samoorganizacja i dobre zarządzanie czasem, właściwe ustalanie priorytetów
  • Znajomość BPMN
  • Umiejętność projektowania makiet UI
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość UX, framework-u Symfony i wzorców projektowych

Co oferujemy:

  • Fantastyczną atmosferę w doświadczonym i otwartym zespole,
  • Ciekawe wyzwania zawodowe i kontakt z najnowszymi technologiami
  • Pełną dynamiki i różnorodnych zadań pracę w nowoczesnym biurze
  • Codzienny kontakt z ludźmi zaangażowanymi w pracę i posiadającymi ciekawe pasje
  • Narzędzia i szkolenia zgodne z przyjętymi standardami na tym stanowisku
  • Możliwość rozwoju osobistego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę lub współpracy B2B
  • Ubezpieczenie na życie
  • Bogaty pakiet medyczny w LUX MED (możliwość rozszerzenia na rodzinę)
  • Dofinansowanie nauki języka angielskiego
  • Możliwość korzystania z karty Multisport
  • Bezpłatne, łatwo dostępne miejsce parkingowe
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej

Twój zakres obowiązków:

  • Rozwój aplikacji typu CRM i service delivery workflow w Grupie 3S oraz udział w nowych projektach z zakresu rozwoju oprogramowania
  • Identyfikowanie potrzeb interesariuszy
  • Przygotowywanie opisów funkcjonalności
  • Zarządzanie backlogiem produktu i współpraca z zespołem developerskim